Evinizdeki Herhangi Bir Odayı Güzelleştirmek için 6 İpucu

Evinizdeki Herhangi Bir Odayı Güzelleştirmek için 6 İpucu

1.Gerçekten Güzel Bir Ev İçin İpuçları

Güzel bir oda hakkında  , evden asla ayrılmak istememizi sağlayan bir şey var. Pek çok seçenek güzel bir ev yaratmaya gider, ancak evinizdeki her odadan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek birkaç ipucu ve püf noktası vardır.

Biraz renk, biraz doku ve biraz kişilik evinizde fark yaratabilir. Bir alanı çok fazla uğraşmadan dönüştürmek için en sevdiğimiz fikirlerden bazıları.

2. Renge Odaklan

Nötr ve beyaz odaların büyük hayranları olsak da, bir odayı dergi yayılımından çıkmış gibi hissettiren cesur bir renk sıçraması hakkında bir şey var. İç tasarımcı cansunun bu parlak yatak odası   basit ve zevkli, ancak sarı, mavi ve mor poplar onu bir sonraki seviyeye taşıyor. Banyonuzdan oturma odanıza , renk evinizdeki her odaya kolay bir ektir ve anında taze ve yeni hissettirecek bir renktir.

3. Aynaları Kullan

Evinizi daha büyük göstermek istiyorsanız, bir müteahhit aramanıza gerek yoktur. Aynalarla dekorasyon, herhangi bir odayı daha büyük, daha hafif ve daha açık hissettirmek için kolay ve güzel bir yoldur. Senanın bu oturma odası,  aynaların gerçekten ne kadar katkıda bulunabileceğinin harika bir örneğidir. Işığı yansıtabilmesi için (pencereleriniz azaldıysa hem doğal hem de yapay) ve odanın daha büyük görünmesini sağlamak için doğrudan pencerenize çapraz veya çapraz büyük bir ayna yerleştirin. 

4. Her Odaya Aksesuar Ekleyin

Evinize güzellik katmanın en kolay yollarından biri, aksesuarlar ve tasarım ileri nesnelerle denemeler yapmaktır. Instagram kullanıcı atölyebu bu berrak, modern banyo   tamamen uyumlu ve bir araya geliyor ve dağınık olmasa da, küvetin yanındaki tabure ve lavabonun üzerindeki yeşillikler gibi ev gibi hissettiriyor. Aksesuarlar ile dekorasyon yaparken, boş alanı maksatlı yollarla doldurmayı düşünün; sevdiğiniz ve size neşe veren nesneleri seçin.

5. Biraz Yeşillik Serpin

Herhangi bir iç mimardan isteyin ve size bir odayı güzelleştirmenin en kolay yollarından birinin yeşillik veya çiçek eklemek olduğunu söyleyecekler. Bu sevimli bar arabası   kendi başına klas, ancak okaliptüs vazo gerçekten görünümü bir araya getiriyor. Her odaya tasarımcının dokunuşunu vermek için evinizdeki boş köşeleri ve çatlakları. Çiçekler mevsim buketleri veya cüzdan dostu yeşillikler ile doldurun.

6.Doğal Işığı Kucaklayın

Elinizde varsa, gösteriş yapın. Doğal ışık bir nedenden dolayı arzu edilir: her odayı sakinleştirici ve açık hissettirir. Elif in bu yaşam alanı,   tavandan tabana pencereleri odanın odak noktası haline getirerek kucaklıyor. Doğal ışığın bolluğuna sahip olacak kadar şanslıysanız veya idealin altında pozlamalarla çalışmanız gerekiyorsa, pencerelerinizi asla ihmal etmeyin. Odanız için doğru perdeleri veya gölgeleri bulmak, görünümü ve hissi anında değiştirebilir. 

 

 

× nasıl yardım edebilirim?